Inženýr/-ka kvality, klouzavá prac. doba, bonusy

Lokalita
Benešov
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Máte zkušenost v oblasti kvality a komunikativní znalost angličtiny? Chtěl/a byste pracovat v přátelském prostředí, které se vyznačuje otevřeným a férovým přístupem? Pak se nám určitě ozvěte, hledáme šikovného inženýra kvality, specialistu dodavatelské kvality, nabízíme motivující mzdu, klouzavou pracovní dobu a mnoho dalších zajímavých bonusů.

A co např. bude Vaším úkolem (dle konkrétní pozice):
– Odhalování a eliminace neshod ve výrobním procesu (řešení příčin od identifikace, přes analýzu až po nastavení nápravných opatření)
– Udržovat povědomí o systému managementu kvality při zavádění nových produktů do výrobního procesu
– Koordinovat a podílet se na analýzách rizik
– Spolupráce při určování a provádění validací procesů
– Neustálé zlepšování výrobního procesu

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Motivující mzdu
  • Klouzavou prac. dobu
  • 4 dny zdravotního volna
  • Širokou škálu dalších výhod (stravenky, příspěvek na penzijní a životní připojištění, kulturu, zdraví, sport, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné členy atd.)
  • Odměnu za doporučení nového zaměstnance
  • Roční bonus
  • Věrnostní odměnu dle odpracovaných let ve společnosti
  • Pitný režim na pracovišti (zdarma káva, čaj, voda…)
  • Příjemné pracovní prostředí (klimatizované prostory, zázemí pro odpočinek, automaty na občerstvení…)
  • Firemní akce (vánoční večírek, grilovačka prasete, různé teambuildingy v rámci jednotlivých oddělení atd.)
  • Zázemí ryze české, silné a stabilní společnosti
  • Příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti
  • Odpovídající zaškolení a plnou podporu od celého týmu
  • 5 týdnů dovolené

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • Praxi v oboru kvality / řízení jakosti, znalost nástrojů, apod.
  • Anglický jazyk – komunikativní úroveň

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI