HR konzultant/tka – recruitment – FIX 40 až 50 TISÍC

Lokalita
Brno
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
40000 - 80000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Jste zkušený Recruiter, který si poradí s náborem v různých segmentech? Láká Vás pestrá práce v příjemné kolektivu s možností postupu na pozici manažera/rky pobočky? Do našeho skvělého recruitment týmu hledáme šikovného a samostatného kolegu/kolegyni. Kromě motivujících bonusů Vás čeká spousta benefitů, jako je výhodná dovolená ve firemním apartmánu na Lipně, až 6 týdnů dovolené, a mnoho dalšího!

Co bude náplní Vaší práce?
– Kompletní zastřešení náborů a realizace výběrových řízení
– Komunikace s klienty a kandidáty
– Aktivní vyhledávání vhodných kandidátů

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Příjemné, neformální pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu – po zapracování možnost pracovat v rámci hybridního modelu a využívat Home office 2 dny v týdnu
  • Odpovídající a zajímavé mzdové ohodnocení – tvořené fixní a variabilní částí
  • Mnoho příjemných zaměstnaneckých benefitů navyšujících se dle délky trvání pracovního poměru – až 6 týdnů dovolené, firemní rekreační apartmán, pravidelné vzdělávání

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • Zkušenosti v oblasti náboru min. 2 roky
  • Samostatnost, spolehlivost, výborné organizační schopnosti, komunikativnost
  • Aktivní a pozitivní přístup k práci, příjemné a reprezentativní vystupování
  • Schopnost hledat nové cesty, jak oslovit kandidáty

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI