HR manažer/ka, flexibilní prac. doba

Lokalita
Praha
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Pro úspěšnou a zavedenou společnost, která se specializuje na prodej a servis zemědělské techniky hledáme do týmu zkušeného HR Partnera, který kompletně zastřeší HR agendu. Pokud máte zkušenosti na podobné pozici, jste energická a dynamická osobnost a chcete se podílet na růstu a expanzi společnosti, jste to právě vy, koho hledáme.

Hlavní náplň:
– Budete partner pro vedoucí poboček a zaměstnance v HR relevantních tématech
– Budete podporou vedoucích poboček při řešení rozvoje a motivaci a hodnocení zaměstnanců
– Zastřešíte nábor zaměstnanců, nastavení procesu vzdělávání a hodnocení zaměstnanců
– Zastřešíte lokální implementace firemních HR procesů a nástrojů
– Stanete se HR partnerem pro vedení při řešení personálně-právních témat

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci v přátelském a profesionálním prostředí
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování, penzijní připojištění, občerstvení na pracovišti aj.

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • Máte alespoň 2 roky praxe v HR BP / obdobné roli
  • Výborná znalost v oblasti Zákoníku práce
  • Anglický jazyk na dobré úrovni (komunikace s mateřskou společností)
  • Otevřené myšlení, samostatnost, proaktivita, pozitivní přístup

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI