Flexibilní brigáda pro všechny-mzda IHNED-až 165 Kč/h

Lokalita
Brno
Druh pozice
Brigáda
Mzda / ohodnocení
142 - 165 Kč/hod.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chceš zpeněžit svůj volný čas? Potřebuješ vyplatit mzdu kdykoliv se ti to bude hodit? Chceš si VOLIT SMĚNY podle svých potřeb? Pak čti dále.

Momentálně hledáme do různých obchodů v Brně šikovné brigádníky a brigádnice na obsluhu zákazníků na pokladně dále na vybalování zboží a obsluhu lahůdkového pultu. Pracovat můžeš ve všední dny i o víkendech na ranních, mezisměnách i odpoledních směnách. Směny jsou dlouhé cca 5-9 hodin. Můžeš si vybrat místo výkonu práce, např. Brno – Bohunice, Brno-Královo Pole, Brno-Slatina, Brno – střed a další. Předchozí zkušenosti nejsou třeba, rádi Tě zaškolíme a školení samozřejmě proplatíme. Nástup možný IHNED.

V případě zájmu nás můžeš kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle. Domluva je rychlá, na směnu můžeš jít klidně už zítra a peníze ti můžeme poslat následující den po směně.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • mzda až 165 Kč/hod
  • odborné zaškolení zkušenými pracovníky
  • brigádu s volbou směn dle Tvých časových možností
  • práci v příjemném pracovním prostředí
  • možnost krátkodobé i dlouhodobé spolupráce
  • výplaty mzdy ihned na účet (dle domluvy, formou zálohy)

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • dobrý zdravotní stav, potravinářský průkaz
  • docházka min. 3x týdně
  • věk nad 18 let

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI