Finanční controller – výroba

Lokalita
Ústí nad Labem
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Pro přední mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti obalových technologií hledáme zkušeného a analyticky zdatného kolegu/kolegyni na pozici Finanční controller.

Hlavní náplň:
– sledování, vyhodnocování nákladů/výnosů
– monitoring zásob, materiálových toků a spotřeb
– výrobní controlling – efektivita, výkony
– úzká spolupráce s vedením závodu
– aktivní účast na měsíční účetní uzávěrce
– spolupráce na přípravě rozpočtů a plánů
– samostatné projekty

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • platební karty Flexi Pass
  • dotované obědy
  • příspěvek na dopravné
  • a další zajímavé benefity

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • středoškolské či vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • minimálně 3 roky zkušenosti na pozici v controllingu (výrobní společnost)
  • analytické myšlení
  • pokročilou znalost MS Excel + znalost práce s velkým objemem dat

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI