Fajn práce ve výrobě, bez praxe, až 40 000Kč, 13.plat

Lokalita
Olomouc
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Láká Vás stabilní a fajn práce v menším kolektivu s rodinnou atmosférou? Chcete si vydělat až 40 000 Kč měsíčně, mít mnoho zajímavých benefitů, jako jsou příspěvky na dopravu, 13.plat, roční navyšování mzdy a mnoho dalšího? Pak nás neváhejte kontaktovat, praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme! Nástup je možný ihned nebo dle dohody a je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání! Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.

Náplň práce:
– obsluha a seřizování linky
– údržba strojů

Místo výkonu práce: Olomouc

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • zajímavé mzdové ohodnocení až 40 000 Kč dle praxe
  • příspěvek na dopravu
  • 13. plat
  • týden dovolené navíc
  • roční navyšování mzdy
  • pravidelné výkonnostní bonusy
  • bonus za doporučení kolegy 20 000 Kč
  • možnost kariérního růstu
  • dotované obědy ve firemní jídelně
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • občerstvení na pracovišti
  • zajištění i praní pracovních oděvů
  • firemní akce
  • multisport karta
  • nástup přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání)

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • fyzická zdatnost
  • technické myšlení
  • ochota pracovat ve směnném provozu (ranní, odpolední, noční)

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI