Fajn práce ve výrobě – 1 směna, volné víkendy

Lokalita
České Budějovice
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
24000 - 30000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chtěli byste pracovat v sympatické rodinné firmě, odcházet domů už po 15. hodině odpolední a ještě si k tomu vydělat zajímavé peníze? Pokud jste pracovití a spolehliví, neváhejte nás kontaktovat. Práce je vhodná i pro uchazeče bez praxe. Není nutné vzdělání v oboru – postačí základní škola.

Náplň práce:

- povrchová úprava plastů (broušení)
- montáže plastových a kompozitních dílů

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • atraktivní mzda - až 30 000 Kč
  • příspěvek na dovolenou a vánoční prémie
  • pracovní doba po – čt 6 – 15:00, pátek 6:00 – 12:00
  • stravenky
  • možnost napracovat si hodiny
  • moderní a útulné pracoviště, atmosféra rodinné firmy

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • manuální zručnost
  • dobrý zrak (brýle nejsou vhodné)
  • spolehlivost a pracovní nasazení

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI