Fajn pozice ve výrobě, dopravné, bonus 20 000 Kč

Lokalita
Pelhřimov
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Máte zájem pracovat v přátelském kolektivu, ve významné dodavatelské firmě s nástupním bonusem 20.000 Kč a příspěvky na dopravu? Hledáte stabilní zaměstnání, kde se neustále můžete rozvíjet? Máte alespoň malou zkušenost s vysokozdvižným vozíkem nebo s prací ve výrobě? Pak hledáme právě Vás! Nástup možný IHNED a přímo do KMENOVÉHO STAVU společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnání). Tato práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.

Náplň práce (dle pozice a praxe):
– příprava hotových výrobků pro expedici
– Nakládka, vykládka zboží
– obsluha vysokozdvižného vozíku
– obsluha lakovací linky

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Náborový příspěvek 20.000,-
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Stravenky
  • Příspěvky za nemocnost
  • Příspěvek na životní/penzijní pojištění
  • 5 týdnů dovolené

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • Řidičský průkaz sk. B
  • Průkaz vysokozdvižného vozíku (může být i propadlý)
  • Ochotu pracovat na 8 hodinové směny, bez nočních směn

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI