Fajn práce ve skladu – bez nočních, zajímavé benefity

Lokalita
Praha
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Chcete získat fajn práci v přední logistické společnosti s plně hrazenými obědy, svozovým autobusem ze Zličína a bez nočních směn? Máte alespoň malou praxi s řízením vysokozdvižného vozíku (není potřeba mít platný průkaz)? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat! Nástup je možný ihned nebo dle dohody. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.

Náplň práce:
– příjem a kontrola materiálu
– řízení vysokozdvižného vozíku

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • svozový autobus ze stanice Zličín na všechny směny tam i zpět
  • příspěvek na dopravu 900 Kč/m
  • benefitní karta v hodnotě 750 Kč/m
  • týden dovolené navíc
  • příplatky za 12hodinové směny dle zákoníku práce
  • plně hrazené obědy přímo na pracovišti (výběr ze 3 jídel)
  • kantýna na pracovišti
  • příspěvek 3 000 Kč při životním jubileu
  • čistá výroba
  • fajn mladý kolektiv

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • zkušenost s řízením vysokozdvižného vozíku (není potřeba mít platný průkaz)
  • fyzická zdatnost a manuální zručnost
  • ochotu pracovat na dvousměnný provoz (Po – Pá, ranní/odpolední) nebo 12hodinové směny (pouze denní 7:00 – 19:00)

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI