Fajn práce ve skladu – 2 směny – až 35 500Kč/měs.

Lokalita
Nýřany
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
28000 - 36000 Kč/měs.
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Hledáte stabilní zaměstnání na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR a chcete být součástí jedné z největších automobilek světa? Právě hledáme spolehlivé kolegy do skladu, kteří se nebojí práce a chtějí být součástí našeho týmu. Nabízíme práci v příjemném a profesionálním pracovním prostředí s ohodnocením až 35 500 Kč + benefity.
Náplň práce:
– kontrola a příjem zboží,
– zaskladnění zboží,
– balení a výdej zboží
– práce se skenerem.

Pracovní doba: DVOUSMĚNNÝ provoz – ranní (5:55 – 14:10), odpolední (14:00 – 22:15)
Nástup možný od července 2022.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • Mzdu: 28 000 Kč + 0 – 7 500Kč bonusová složka + příplatky dle zákoníku práce,
  • dvousměnný provoz
  • 5 týdnů dovolené,
  • stravenkový paušál ve výši 75,60 Kč za směnu – cca 1500 Kč/měs. v čistém
  • cestovní náhrady za mimořádné směny
  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v čistém prostředí
  • možnost vyplácení části mzdy týdně

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • Manuální zručnost a fyzickou zdatnost,
  • spolehlivost, pečlivost a ochotu do práce
  • zkušenosti na VZV výhodou.

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI