Máte elektro vzdělání? Zajímavá práce, i bez praxe

Lokalita
Chomutov
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda / ohodnocení
Zveřejněno

POPIS PRACOVNÍ POZICE

Máte SŠ nebo SOU elektrotechnického směru a nevadí vám práce v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny : krátký a dlouhý týden). V tom případě nám o sobě dejte vědět – je možné, že hledáme právě vás! Těšit se můžete na náborový příspěvek 50 000 Kč.

Práce je vhodná pro muže i ženy, důchodce i absolventy.

Náplň práce: obsluha testerů a provádění zkušebních testů elektronických výrobků

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY

  • náborový příspěvek 50 000 Kč
  • možnost finančních příplatků po zkušební době
  • zajímavé pracovní uplatnění i pro lidi bez praxe
  • dotované závodní stravování
  • svozovou dopravu z Chomutova a Jirkova
  • práce v malém přátelském kolektivu

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • SŠ nebo SOU elektrotechnického směru
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • zkušenost s prací na PC

Kontaktujte nás

    SLÍDET POZICI