20 let na českém trhu

Brigáda ve skladu-ranní či odpolední až 132 Kč/hod

Místo práce:
Otrokovice
Platové ohodnocení:
132 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Hledáte brigádu na ranní nebo odpolední směnu? Nebojíte se práce a můžete nastoupit ihned? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé pracovníky na nakládku pneumatik do skladů v Otrokovicích. Práce je svým charakterem vhodná spíše pro muže. Nástup IHNED!
- mzda až 132 Kč /hod
- možnost výběru směn (ranní - 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00)
- dlouhodobou spolupráci
- výbornou dopravní dostupnost
- přátelské prostředí
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- věk min. 18 let
- pracovitost, spolehlivost
Mám zájem o Brigáda ve skladu-ranní či odpolední až 132 Kč/hod

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Zlín
Telefon:
777 587 012