20 let na českém trhu

Pohodová práce ve výrobě, 2 směny, až 23.000 Kč/m.

Místo práce:
Břeclav
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte pohodovou práci v silné, stabilní společnosti a chcete pracovat v moderním a přátelském prostředí? Pak máme práci pro Vás. Pro významnou mezinárodní společnost, která se zabývá výrobou výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků, hledáme pracovníky do výroby. Místo výkonu práce je asi 10 minut chůze z centra Břeclavi. Praxe v oboru není třeba, je zde však možnost nástupu i na kvalifikovanější pozici (svářeč, elektrikář).

Náplň práce:
Budete mít na starosti montáž a servis výtahů a eskalátorů, ve všem Vás zaškolí. Montážní práce probíhají přímo v budově pracoviště, v případě zájmu je možno jezdit i na montáže do zahraničí.
- zajímavé mzdové ohodnocení až 23 000 Kč/měsíc
- motivující příplatky
- 10 000 Kč za doporučení nového pracovníka
- týden dovolené navíc (5 týdnů)
- práci na 2 směny (ranní 6-14, odpolední 14-22)
- dotované stravování přímo v areálu podniku (obědy za 20 - 26 Kč)
- možnost práce přesčas a následného proplacení či čerpání náhr. volna kdykoli dle domluvy
- možnost příspěvku na ubytování 3 500 Kč/měsíc
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- ochotu učit se novým věcem
Mám zájem o Pohodová práce ve výrobě, 2 směny, až 23.000 Kč/m.

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503