20 let na českém trhu

Referent/ka zákaznického servisu - až 25.000 Kč/měsíc

Místo práce:
Jihlava
Platové ohodnocení:
23 000 - 25 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta, světového výrobce obalových materiálů, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na výše uvedenou pracovní pozici. Pozice je vhodná také pro šikovné absolventy středních škol, kterým nedělá problém komunikace a práce na PC - orientovat v MS Office, SAPu, atp.

Nástup možný od 1.1.2019

Náplní Vaší práce bude:

- administrativní zpracování přijatých objednávek
- komunikace se zákazníky
- přijímání reklamací od zákazníka
- emailová a telefonická komunikace s klientem
- po zapracování možnost pracovní smlouvy na dobu neurčitou
- zajímavou nástupní mzdu
- pracovní dobu 6:00 - 14:00
- práci v příjemném a moderním prostředí a mladém kolektivu
- stravenky
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- alespoň úplné střední odborné vzdělání s maturitou
- samostatnost při řešení zadaných úkolů
- komunikativnost a aktivní přístup k práci
- znalost programu SAP nutností
- logické uvažování a schopnost dobrého úsudku
- zkušenost na obdobné pozici výhodou
Mám zájem o Referent/ka zákaznického servisu - až 25.000 Kč/měsíc

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Jihlava
Telefon:
778 528 984