20 let na českém trhu

Asistent/ka prodeje - obchod se značkovou módou

Místo práce:
Ostrava
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jeden z největších světových prodejců džínsů hledá do svého týmu nové kolegy a kolegyně. Pokud se zajímáš o módu, nechybí Ti chuť pracovat, a chceš pracovat s lidmi, jsi pro nás ideálním kandidátem.

Pozice je vhodná například pro absolventy, maminky na MD/RD, ale i pro všechny, kteří se chtějí naučit něco nového a baví je práce s lidmi a módou.

Místo výkonu práce: Outlet Moravia, Ostrava

Náplň práce:
- Poskytovat rady a pomoc zákazníkům
- Běžné práce na prodejně
- Práce na pokladně
- práce pro prestižní módní značku
- odpovídající platové ohodnocení + měsíční bonusy ve výši až 30%
- spoustu zajímavých benefitů (kurzy Aj, stravenky, sleva na firemní produkty, fasování uniforem,…)
- vybavíme Tě firemním značkovým oblečením (džíny + košile)

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu
- ochotu učit se nové věci
- reprezentativní vzhled

Kontaktní formulář
Mám zájem o Asistent/ka prodeje - obchod se značkovou módou

Kontaktní osoba:
Personální Oddělení
Telefon:
730 188 159