20 let na českém trhu

Práce ve výrobě až 29.000 Kč - 1 a 2 směnný provoz

Místo práce:
Kolín
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme pracovníky, kteří chtějí stabilní práci ve výrobě v zavedené mezinárodní společnosti sídlící v Kolíně.
V rámci práce je možné zaučení na vyšší pozice. Práce není v automobilovém průmyslu.
Zajištěná doprava na směny v rámci MHD.

Dle oddělení ve výrobě jsou možné jednosměnné nebo dvousměnné provozy v režimu Po - Pá

Náplň práce - montování součástek a dílů v jednotlivých pracovních úsecích, nejedná se o práci na LINCE!

Pozice je svou povahou vhodná spíše pro muže.
- mzdu po zaškolení až 29.000 Kč/měsíčně
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování ve firemní jídelně
- stravenky
- nadstandardní příplatky
- pohodlná doprava ze všech směn
- příjemné pracovní prostředí v nových prostorách
- možnost postupu na specializované pozice
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost, spolehlivost
- praxe ve výrobní společnosti výhodou
- ochotu pracovat
- práce vhodná spíše pro muže

Mám zájem o Práce ve výrobě až 29.000 Kč - 1 a 2 směnný provoz

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Kolín
Telefon:
775 587 003