20 let na českém trhu

Pracovník/ce na propagační prodejně v Krušovicích

Místo práce:
Rakovník
Platové ohodnocení:
20 130 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte práci na plný nebo zkrácený úvazek v okolí Rakovníka? Není Vám cizí prodejní činnost a chcete pracovat v příjemném prostředí mezinárodní společnosti? V tom případě pro Vás máme zajímavou nabídku. Pro našeho významného klienta v Krušovicích hledáme 2 uchazeče/ky na pozici pracovník/nice na propagační prodejně.

Náplní Vaší práce bude prodej vstupenek na exkurze, drobného zboží a upomínkových předmětů.

Pracovní doba je od pondělí do neděle - 20 nebo 40 hod týdně, vždy rozvržena individuálně, převážně na ranní směny.

Nástup možný Ihhed.
- Zajímavé mzdové ohodnocení
- Stravenky 135,-/den
- 5 týdnů dovolené
- Atraktivní pracovní doba
- Příjemné pracovní prostředí
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Spolehlivost
- Pracovitost
- Zodpovědnost
Mám zájem o Pracovník/ce na propagační prodejně v Krušovicích

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Kladno
Telefon:
775 587 005