20 let na českém trhu

Práce ve výrobě - až 27.000 Kč/m,bonus 15.000 navíc

Místo práce:
Hradec Králové
Platové ohodnocení:
23 000 - 27 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro silnou a stabilní společnost působící v Hradci Králové hledáme nové pracovníky na hlavní pracovní poměr přímo do kmenového stavu (nejedná se o agenturní zaměstnání). Práce v čistém a klidném prostředí a je svou povahou vhodná spíše pro ženy. Pokud jste pracovití, manuálně zruční, spolehliví a nevadí Vám pracovat na směny, pak hledáme právě Vás! Práce probíhá v nepřetržitém provozu - 12 hod směny v režimu krátký/dlouhý týden. Náplní práce je montáž elektromotorků a dalších drobných součástek, nejedná se však o pásovou výrobu. Svou povahou je práce vhodná spíše pro ženy.
- nástupní mzdu 20 - 22 000 Kč/měsíc, po zapracování navýšení mzdy – až 27 000 Kč/měsíc
- nadstandardní příplatky ke mzdě (odpolední a noční směna, víkendová směna, příplatek za směnnost)
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na stravování ve firemní kantýně
- příspěvek na dopravu v případě víkendových přesčasů
- NÁSTUPNÍ BONUS 15 000 Kč, 13. plat
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- spolehlivost
- manuální zručnost
- ochotu pracovat ve směnném provozu
Mám zájem o Práce ve výrobě - až 27.000 Kč/m,bonus 15.000 navíc

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Hradec Králové
Telefon:
777 587 006