20 let na českém trhu

Samostatná finanční účetní, příjemný kolektiv

Místo práce:
Chomutov
Platové ohodnocení:
25 000 - 35 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme novou posilu našeho týmu do účetního oddělení. Jste univerzální a znáte účetní úkony ve firmě do 100 zaměstnanců?
Tak to hledáme přesně vás. Nabízíme samostatnou, zajímavou a různorodou práci.

Náplň práce :
- zpracování agendy DPH, banka, pohledávky a závazky, příprava závěrky, atd.
- velmi dobré pracovní prostředí, přátelskou atmosféru, nekonfliktní namagement
- nástupní plat 25-30 tisíc
- po zapracování 35 tisíc
- ke mzdě nabí.zíme bonusy, prémie, individuální finanční ohodnocení
- stravenky
- příspěvek na penzijní/životní pojištění
- školení, kurzy zaměřené na účto a jazyky
- multisport kartu
- firemní akce
- slevy na firemní produkty

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- zkušenosti s vedením účetnictví
- SŠ nebo VŠ
- MS OFFICE
- výhodou je ŘP B
Kontaktní formulář
Mám zájem o Samostatná finanční účetní, příjemný kolektiv

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608777172