20 let na českém trhu

Jednoduchá práce ve skladu, smlouva na dobu neurčitou

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte nenáročnou a pohodovou práci? Máme nabídku právě pro Vás. Nabízíme jednoduchou práci ve skladu, jedná se o manipulaci s obalovým materiálem. NEJEDNÁ se o agenturní zaměstnávání, nástup je přímo do kmenového stavu společnosti. Místo výkonu práce je v Modleticích u Prahy, kam se jednoduše dostanete autobusem ze zastávky Opatov. Pozice je vhodná pro muže i ženy.

Co bude Vaší náplní práce?

- úklid a třídění odpadního materiálu, který vznikne při manipulaci se zbožím
- obsluha lisovacího stroje

- zajímavé mzdové ohodnocení - až 26.000/měsíc
- postupné zvyšování mzdy každý rok
- smlouvu na dobu neurčitou
- 100 Kč za každou odpracovanou noční směnu
- náborový příspěvek po třech měsících 2000 Kč
- stravenky v hodnotě 80 Kč za odpracovanou směnu
- odměna za doporučení zaměstnance 10 000 Kč
- v případě Vašeho zájmu možnost multisport karty
- nástup do kmenového stavu společnosti
- zázemí silné a stabilní společnosti
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- ochota pracovat ve směnném provozu
- čistý trestní rejstřík
Mám zájem o Jednoduchá práce ve skladu, smlouva na dobu neurčitou

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Praha 4
Telefon:
731 682 276