20 let na českém trhu

Fajn práce vsedě pro muže i ženy, možnost jedné směny

Místo práce:
Pardubice
Platové ohodnocení:
17 000 - 20 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme nové kolegy/ně na pohodovou práci v příjemném kolektivu v Holicích. Můžete si vybrat mezi jednosměnným, nebo dvousměnným provozem, možnost i domluvy začátku směny. Práce není fyzicky náročná, převážně se pracuje v sedě a je tedy vhodná jak pro muže, tak i pro ženy. Na pracoviště je dobrá dostupnost (autem či autobusem z Pardubic nebo z Hradce Králové), ale je zde i možnost ubytování přímo v areálu firmy na ubytovně.

Náplň práce:
- drobná manuální činnost
- navíjení drátku na cívku, různé ohýbání drátku, letování a jiné
- mzdu až 20 000 Kč
- možnost výběru - jednosměnný X dvousměnný provoz
- lze domluvit čas začátku směny
- stravování na pracovišti
- možnost postupu na odbornější pozice
- výborný pracovní kolektiv
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost, pečlivost
- samostatnost při práci
- trestní bezúhonnost
Mám zájem o Fajn práce vsedě pro muže i ženy, možnost jedné směny

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Pardubice
Telefon:
777 587 011