20 let na českém trhu

Personální konzultant/ka - i BEZ PRAXE

Místo práce:
Děčín
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Personální agentura INDEX NOSLUŠ s.r.o. hledá nové kolegy/kolegyně na pozici junior personální konzultant/ka. Pozice je vhodná například pro čerstvé absolventy, kteří mají zájem se uplatnit v personalistice. Ovšem i ti, kteří mají chuť poznat jiný obor, než ve kterém pracují nyní, mají příležitost. Nové kolegy vždy důkladně zaškolujeme.

Místo výkonu: Boletice nad Labem /Jílové u Děčína

Náplň práce:
- denní komunikace s uchazeči, zaměstnanci a klienty
- výběr vhodných zaměstnanců na jednotlivé zakázky
- péče o svěřené zaměstnance
- příprava mzdových podkladů, fakturace
- práci v různorodém a zajímavém odvětví
- zaměstnání pro jednu z největších personálních agentur v České republice
- profesní růst a rozvoj
- důkladné zaškolení
- odpovídající a zajímavé mzdové ohodnocení s řadou věrnostních bonusů
- velmi přátelské prostředí

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- minimálně SŠ vzdělání
- odolnost vůči stresu, zodpovědnost, spolehlivost
- příjemné vystupování, komunikativnost, vstřícnost
- velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office)
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Kontaktní formulář
Mám zájem o Personální konzultant/ka - i BEZ PRAXE

Kontaktní osoba:
Personální Oddělení
Telefon:
730 188 159