20 let na českém trhu

Účetní bez znalosti cizích jazyků–lze i home office

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
40 000 - 45 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme milou a pracovitou účetní do naší malé (cca 20 lidí), ale stabilní společnosti na dlouhodobou spolupráci.
Čeká Vás u nás běžná účetnická práce v příjemném kolektivu s širokým záběrem znalostí. Navíc nabízíme možnost flexibilní pracovní doby dle domluvy a home office až 2 dny v týdnu. Zabýváme se přenosem dat, obrazu a hlasu a jsme ryze českou společností, nebudete tedy potřebovat znalost Aj ani jiných cizích jazyků.

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis.
Místo výkonu práce: Brno – Veveří
Nástup možný ihned nebo dohodou.

Náplň práce:
- kompletní vedení účetnictví a personální agendy společnosti
- jednání s úřady a průběžná konzultace s vedením společnosti a daňovým poradcem
- příprava podkladů pro externího auditora a koordinace auditu

- nadstandardní platové ohodnocení
- práce v rodinném prostředí malé a stabilní společnosti
- možnost home office a flexibilní pracovní doby
- dlouhodobou spolupráci
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- zkušenosti se systémem Money S4 (velkou výhodou ale není podmínkou)
- praxi na obdobné pozici
- samostatnost, pracovitost a loajálnost
Mám zájem o Účetní bez znalosti cizích jazyků–lze i home office

Kontaktní osoba:
Personální Oddělení
Telefon:
730 188 159