20 let na českém trhu

Fajn práce-až 23 500 Kč/m,dovolená navíc + bonusy

Místo práce:
Děčín
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte první práci po škole nebo hledáte změnu? Hledáte práci v čistém a příjemném pracovním prostředí? Máme nabídku právě pro Vás. Praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme. Vaší náplní práce obsluha stroje, manipulace s výrobky a příprava zboží na palety.

Nástup je možný ihned. Pracoviště je v Jílovém u Děčína.
- zajímavé mzdové ohodnocení až 23 500 Kč/měs. dle zařazení
- výkonnostní bonusy
- pravidelný výplatní termín
- 5 týdnů dovolené/rok
- příplatky dle zákoníku práce
- půlroční a roční odměňování ze zisku společnosti
- dotované závodní stravování
- dlouhodobou spolupráci
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost a fyzickou zdatnost
- samostatnost a spolehlivost
- ochotu pracovat ve směnném provozu (nutno chodit na všechny i noční směny)

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte nás kontaktovat přes odpovědní tlačítko, nebo zašlete SMS a my Vám zavoláme zpět!
Mám zájem o Fajn práce-až 23 500 Kč/m,dovolená navíc + bonusy

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Jílové u Děčína
Telefon:
730 840 482