20 let na českém trhu

Nenáročná práce ve výrobě plastů – až 21.500 Kč/měs.

Místo práce:
Hodonín
Platové ohodnocení:
21 500 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta, rychle se rozvíjející společnost v KYJOVĚ, která se zabývá výrobou a zpracováním plastů, hledáme šikovné pracovníky do výroby na hlavní pracovní poměr. Práce je svou povahou vhodnější spíše pro muže. Nástup je možný ihned, nebo dle domluvy. Po třech měsících je možný PŘESTUP DO KMENOVÉHO STAVU SPOLEČNOSTI.

Náplň práce:
- Manipulace s plastovými výrobky a jejich opracování (ořez)
- Kontrola kvality výrobků
- Balení a nakládání výrobků na palety

Místo výkonu práce: Kyjov
- Mzdu až 21.500 Kč/měsíc
- 5 týdnů dovolené
- Po třech měsících přechod do kmenového stavu společnosti
- Příspěvek na stravování od zaměstnavatele 55 %
- Jídelnu a bufet přímo v podniku
- Různorodou práci v rámci jedné směny – nejedná se o jednotvárnou práci
- Možnost výměny směn se spolupracovníky, abyste měli více volných dní po sobě
- Profesní růst
- Čisté a moderní pracovní prostředí
- Zajištěný pitný režim a iontové nápoje
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Ochotu práce v nepřetržitém provozu
- Manuální zručnost
Mám zájem o Nenáročná práce ve výrobě plastů – až 21.500 Kč/měs.

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Brno
Telefon:
731 198 782