20 let na českém trhu

Zajímavá práce ve výrobě – až 24 000 Kč/měsíc

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
19 000 - 24 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Do výrobních společností v CTParku v Modřicích hledáme šikovné a manuálně zručné zaměstnance na pozice operátorů výroby. Do CTParku je zajištěna doprava zdarma z centra Brna.
Vybrat si můžete buď ze společnosti zabývající se výrobou plastových dílů, kde je nepřetržitý provoz (dvanáctihodinové směny v režimu krátký a dlouhý týden) nebo z firmy, která vyrábí elektromotory, a hledá zaměstnance do třísměnného provozu (osmihodinové směny). Náplní práce jsou nejrůznější pomocné a dokončovací činnosti jako je obsluha výrobních strojů, kompletace a opracovávání výrobků či příprava k distribuci.
V obou firmách je nástup možný ihned a práce je vhodná i pro absolventy a uchazeče bez zkušeností, protože na všechnu práci Vás rádi zaučí.

- práci na hlavní pracovní poměr ve společnostech s dlouholetou tradicí
- mzdu po zaškolení a zaučení až 24 000 Kč/měsíc
- dovolenou nad rámec zákoníku práce
- řádné zaškolení a zaučení
- místo výkonu práce CTPark Modřice (doprava zdarma z centra Brna)
- nástup možný ihned
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- čistý trestní rejstřík
- pečlivost a manuální zručnost
- ochotu pracovat ve stoje v třísměnném nebo nepřetržitém provozu
Kontaktní formulář
Mám zájem o Zajímavá práce ve výrobě – až 24 000 Kč/měsíc

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Brno
Telefon:
731 134 017