20 let na českém trhu

Směnový mistr/ová ve výrobě - jistota, benefity, růst

Místo práce:
Teplice
Platové ohodnocení:
25 000 - 30 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Baví Vás vést lidi ve výrobě? Máte zkušenosti s vedením ideálně ve výrobní firmě/továrně?
Máte nové nápady jak vylepšovat? Tak čtete ten správný inzerát.
Hledáme rozhodnou a organizačně schopnou osobu pro mezinárodní firmu a lídra ve svém oboru.

Náplň práce:
- vedení operátorů ve výrobě
- dodržování a kontrola pracovních procesů
- kontrola bezpečnosti práce
- plánování dovolených a jiných událostí spolupracovníků
- zlepšování pracovních postupů, inovace a zlepšování kvality práce
- komunikace s vedoucím výroby a pravidelné porady
- dobré a přátelské pracovní prostředí
- nadřízené, kteří umí naslouchat
- možnost kariérního postupu
- nástupní plat mezi 25 – 30ti tisíci měsíčně, pravidelný růst, prémie, příplatky
- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- ohodnocení za vylepšování pracovních postupů
- možnost dalšího vzdělávání – manažerské dovednosti, vedení lidí, jazykové kurzy
- firemní akce
- stravenky
- možnost náhradního volna na vyřizování osobních záležitostí
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- dovednost vést tým lidí
- praxi s vedením lidí ve výrobě
- samostatnost, rozhodnost a organizační schopnosti
- ochota pracovat ve dvou nebo třísměnném provozu (krátký/dlouhý nebo klasický třísměnný provoz)
- zájem o další vzdělávání
- ochotu vylepšovat stávající pracovní postupy
- základy NJ nebo AJ
- základní znalosti čtení technické dokumentace
Mám zájem o Směnový mistr/ová ve výrobě - jistota, benefity, růst

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608777172