20 let na českém trhu

Fajn práce ve skladu, pěkné podmínky - i bez praxe

Místo práce:
Teplice
Platové ohodnocení:
20 000 - 25 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme muže i ženy, nabízíme dobrou a stabilní práci na hlavní pracovní poměr. Většina našich pracovníků u nás pracuje mnoho let a jsou spokojení. Nabízíme respekt a úctu ke všem našim zaměstnancům a dobré zacházení.

Náplň práce:
- přejímka, kontrola, vykládka, nakládka a manipulace s materiálem v oddělení skladu
- dobré a přátelské pracovní prostředí
- základní, nástupní plat mezi 19 – 22 tisíci měsíčně, pravidelný růst, prémie 3500,-Kč příplatky, bonusy odměny, placené přesčasy, příplatky za soboty a neděle
- 13 plat
- 5 týdnů dovolené
- možnost dalšího vzdělávání - jazykové kurzy
- možnost kariérního postupu
- firemní akce
- stravenky
- možnost náhradního volna na vyřizování osobních záležitostí
- jsme silná mezinárodní společnost s velmi dlouhou tradicí
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- ochota pracovat v dvou nebo třísměnném provozu (krátký/dlouhý nebo klasický třísměnný provoz)
- zájem o další vzdělávání
- ochotu vylepšovat stávající pracovní postupy
- řidičský průkaz skupiny B
Mám zájem o Fajn práce ve skladu, pěkné podmínky - i bez praxe

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608777172