20 let na českém trhu

Vedoucí údržby - super podmínky, jistota, benefity

Místo práce:
Litoměřice
Platové ohodnocení:
30 000 - 35 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Máte zkušenost s údržbou? Vedl jste malý tým spolupracovníků? Jste původní profesí zámečník? Tak právě vás hledáme!
Jedná se o stabilní, dobře placenou práci s jistotou pravidelné výplaty každý měsíc. Silná a mezinárodní společnost, která si dobře uvědomuje, že spokojení zaměstnanci jsou jejím největším bohatstvím. Nabízíme respekt a úctu ke všem našim zaměstnancům a dobré zacházení.
Firma intenzivně spolupracuje s odborářskou organizací a stále zlepšuje pracovní prostředí, pravidelně navyšuje platy, zvyšuje počet benefitů peněžního i nepeněžního charakteru, poskytuje svým zaměstnancům bezúročné půjčky, přispívá na důchodové připojištění a kapitálové spoření, přispívá například i na rekreaci vašich dětí a mnoho dalších příjemných výhod.
Jestli nejste ze zdejšího okresu, nevadí, příspěvek na stěhování poskytuje firma také.

Náplň práce:
- vedení týmu údržby
- pravidelná kontrola zařízení a předcházení poruchám
- řešení a opravy strojů
- odstraňování jednoduchých provozních závad
- seřizování výrobních zařízení
- velmi dobré pracovní zázemí, podporu v dalším vzdělávání a dobré zacházení
- základní, nástupní plat 30 - 35 tisíc měsíčně, pravidelný růst, prémie, příplatky, bonusy, odměny, benefity
- náborový příspěvek
- příspěvek v případě vašeho stěhování
- zázemí silné mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
- dotované závodní stravování (výběr z šesti jídel, salátový bar)
- příspěvek na volnočasové aktivity
- příspěvek na dětskou rekreaci
- příspěvek za návrhy ke zlepšení pracovního prostředí
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- příspěvek na dopravu
- 5ti týdenní dovolená
- odměny za setrvání ve firmě
- odměny při odchodu do důchodu
- firma poskytuje i bezúročné půjčky svým zaměstnancům

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- velmi dobré technické myšlení
- schopnost vést malý tým lidí a schopnost pracovat v týmu
- ochota pracovat ve směnném provoze
- zájem o další vzdělávání
- vzdělání SOU nebo SŠ
- aktivní přístup k práci, ochota učit se
- ŘP.B
Mám zájem o Vedoucí údržby - super podmínky, jistota, benefity

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608777172