20 let na českém trhu

Ranní doplňování zboží v čase 5:00-9:00 - až 160 Kč/h

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
107 - 160 Kč
Typ úvazku:
Zkrácený úvazek
popis pracovní pozice
Pro našeho významného klienta hledáme šikovné brigádníky na doplňování zboží. V nabídce máme krátké ranní směny od PONDĚLÍ do NEDĚLE v čase 5:00 – 9:00 hod.

Jedná se o DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI s požadavkem odpracovat 12 – 20 h/týdně. Po odpracování 6 směn možné převzetí do kmenového stavu zaměstnavatele. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- vychystávání zboží pro zákazníky
- doplňování zboží
- úklid obalového materiálu
- mzdové ohodnocení ve všedních dnech 107 Kč/hod
- mzdové ohodnocení za práci o víkendu 160 Kč/hod
- příplatek 20% za práci mezi 5:00-6:00
- příplatek 100% za svátek
- brigádu v příjemném a přátelském kolektivu
- možnost volby směn
- po oboustranné spokojenosti přechod do kmenového stavu společnosti
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- věk nad 18 let
- zodpovědnost a spolehlivost
- samostatnost, spolehlivost
Mám zájem o Ranní doplňování zboží v čase 5:00-9:00 - až 160 Kč/h

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Brno
Telefon:
731 198 782