20 let na českém trhu

Brigáda v obchodě - i zkrácené směny, až 132 Kč/h

Místo práce:
Plzeň
Platové ohodnocení:
110 - 132 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Sháníte dlouhodobou brigádu přímo v Plzni s flexibilní pracovní dobou, kde si budete moci plánovat směny podle svých časových možností? Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho významného klienta aktuálně hledáme pracovité brigádníky na různé pozice. Volba směn je jen na Vás, můžete chodit i na zkrácené směny - brigáda tak je vhodná pro všechny typy uchazečů!
Nástup možný ihned!

Náplň práce:
- doplňování zboží na prodejně
- manipulace se zbožím
- práce na pokladně
- obsluha svěřeného úseku
- komunikace se zákazníky
- mzdu až 132 Kč/hod. (od listopadu navýšení základu na 120 Kč/hod. v případě práce na pokladně)
- příplatky dle zákoníku práce
- pravidelný výplatní termín
- práci na dohodu o pracovní činnosti
- dlouhodobou spolupráci
- možnost volby směn dle Vašich časových možností
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- plnoletost
- trestní bezúhonnost, platný potravinářský průkaz (nutno doložit)
- zodpovědnost, spolehlivost
- ochotu odpracovat alespoň 3 směny týdně
Mám zájem o Brigáda v obchodě - i zkrácené směny, až 132 Kč/h

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Plzeň
Telefon:
731 171 476