20 let na českém trhu

Řidič/ka dodávky Sk.B - velmi dobrá mzda

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
25 000 - 35 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Jste zapálený řidič a nedělá vám problém komunikace s lidmi? Tuto pozici může zastávat každý, kdo má řidičský průkaz skupiny B, jedinou praxi, kterou potřebujete, je ta v řízení osobního automobilu.

Nabízíme pracovní poměr, máte-li vlastní dodávku, MŮŽETE pracovat i na živnostenský list - volba je na Vás.

Nabízíme velmi dobré podmínky.

Náplň práce:
- rozvoz a svoz balíkových zásilek
- komunikace se zákazníky
- výběr plateb od zákazníků
- práce se skenerem
- spolupráce s dispečery a zákaznickým servisem
- stabilní, různorodou, dlouhodobou a dobře placenou práci
- zázemí v prostředí dynamicky se rozvíjející silné společnosti
- přátelskou a otevřenou atmosféru
- kartu Multisport
- možnost spolupráce na ŽL jako dopravce s vlastním autem
- tato pozice je vhodná i pro lidi, kteří hledají vedlejší pracovní poměr jako přivýdělek
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- řidičský průkaz sk. B
- orientační smysl
- komunikativnost, příjemné vystupování
- spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
- trestní bezúhonnost
- zkušenosti s rozvozem zásilek výhodou

Dále hledáme:
- řidiče s vlastní dodávkou pro spolupráci na IČO
- dispečery
- kurýry
- vedoucí směny skladníků

Místo výkonu práce: Praha
Kontaktní formulář
Mám zájem o Řidič/ka dodávky Sk.B - velmi dobrá mzda

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608353313