20 let na českém trhu

Montér, elektrikář, operátor CNC, až 30 000/m,bonusy

Místo práce:
Hodonín
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro významnou mezinárodní společnost, která je největším světovým výrobcem výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků, hledáme spolehlivé pracovníky na pozice: operátor CNC strojů, montér. Možnost nástupu PŘÍMO do kmenového stavu zaměstnanců společnosti (nikoli přes agenturu). Práce je vhodná pro všechny věkové kategorie!V případě zájmu možnost práce v zahraničí. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Náplň práce:
• montáž a servis eskalátorů a travelátorů (pohyblivé chodníky)
• provádění montážních a ověřovacích zkoušek

pozice operátor CNC:
• obsluha CNC strojů
• řezání, lisování, děrování, prostřihování
• mzdu až 23 000 Kč/měsíc (montér, elektromontér)
• mzdu až 30 000 Kč/měsíc (operátor CNC)
• možnost nástupu přímo do kmenového stavu (nikoli přes agenturu)
• práci na ranní směnu od 6:00 do 14:00 (montér, elektromontér)
• příspěvek na stravování od zaměstnavatele (obědy za 20 - 25 Kč)
• 5 týdnů dovolené
• nadstandardní příplatky
• bonus za docházku 500 Kč
• odměnu za doporučení pracovníka 10000 Kč
• možnost příspěvku na ubytování až 3500 Kč/měsíc
• možnost práce v zahraničí
• pracovní oděvy a pomůcky
• stabilní zázemí mezinárodní společnosti (Břeclav)
• odborné zaškolení, firemní kurzy

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
u všech pozic:
• základní orientace ve výkresové dokumentaci

u pozice elektromontér:
• orientace v technické dokumentaci a normách elektrotechnických a elektronických zapojení, rozvodů a zařízení
• vyhláška 50/78 (možná i propadlá)

u pozice operátor CNC:
•ochotu práce ve třísměnném provozu

Mám zájem o Montér, elektrikář, operátor CNC, až 30 000/m,bonusy

Kontaktní osoba:
Šárka Fenclová
Telefon:
603 862 503