20 let na českém trhu

Fajn práce v administrativě 26 000 Kč+nástupní bonus

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
26 000 - 30 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Nabízíme zajímavou a různorodou práci pro komunikativní osobnost s uživatelskou znalostí PC na Praze 8.
Dále nabízíme velmi dobrý plat a a velmi příjemné pracovní prostředí.

Náplň práce:
- běžná administrativní činnost
- vyřizování mailových a telefonických dotazů zákazníků
- veskrze dámský kolektiv, velmi rádi uvítáme i muže (není to ale podmínkou)

- přátelské prostředí a zázemí prosperující a stabilní firmy
- možnost dlouhodobého pracovního uplatnění
- HPP nástupní mzda 26.000,- + placené přesčasy
- možnost i zkrácených úvazků, pak je mzda od 130,-/hod.
- káva, mléko, voda zdarma na pracovišti
- náborový příspěvek 12.000,- (placeno kvartálně)
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- uživatelskou znalost MS OFFICE
- částečně směnný provoz, je nutné pokrýt směny 7:00 - 19:00 pondělí až pátek
- preferujeme příjemný mluvený a psaný projev
- samostatnost
- vítáme proaktivní osobnost, které má chuť se učit novým dovednostem

Místo pracoviště Praha 8
Mám zájem o Fajn práce v administrativě 26 000 Kč+nástupní bonus

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608353313