20 let na českém trhu

Skladník,až 27.000/m,bonusy, možné i jen ranní směny

Místo práce:
Kyjov
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Přímo do kmenového stavu zaměstnanců (nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání) rychle se rozvíjející společnosti v Kyjově, která se zabývá výrobou a zpracováním plastů, hledáme šikovné skladníky na hlavní pracovní poměr. Možnost práce jen na ranní směnu od 6:00 do 14:00! Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Náplň práce:
- příjem a výdej materiálu
- příprava zboží pro zákazníky
- práce s dodacími listy a se čtečkou
- motivující mzdu až 27.000 Kč/m (12 h směny, vždy dva dny práce, dva dny volno)
- v případě práce pouze na ranní směnu (pracovní doba 6,00 - 14,00) zajímavou mzdu až 23.000 Kč/m
- možnost práce přesčas a výdělku až cca 30.000 Kč/měsíc
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování od zaměstnavatele
- jídelnu a bufet přímo v podniku
- zvýhodněné mobilní služby
- flexi pass 5.000 Kč za každých odpracovaných 5 let
- stabilní zaměstnání přímo v kmenovém stavu zaměstnanců rychle se rozvíjející společnosti (nikoli přes agenturu)
- čisté a moderní pracovní prostředí
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- zkušenosti s obsluhou VZV
- řidičský průkaz sk. B (příp. sk. T)
- dobrý zdravotní stav
Mám zájem o Skladník,až 27.000/m,bonusy, možné i jen ranní směny

Kontaktní osoba:
Šárka Fenclová
Telefon:
603 862 503