20 let na českém trhu

Skladník ve spediční firmě-až 23.000 Kč/m,noční směny

Místo práce:
Hradec Králové
Platové ohodnocení:
18 000 - 23 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro jednu z nejvýznamnějších společností zabývající se expresní přepravou zásilek a logistickým řešení přijmeme pracovníky na hlavní pracovní poměr na pozici skladníka. Dochází se na noční směny od pondělí do pátku. Hledáme pracovníky s oprávněním na obsluhu VZV i bez oprávnění!

Náplň práce skladníka:
- kompletace zboží a příprava k expedici
- doplňování zboží na palety, třídění zásilek
- pomocné práce při vykládce a nakládce kamionu
- zázemí firmy s dlouholetou tradicí
- mzdu až 23.000 Kč/měsíc
- stravenky od prvního dne nástupu
- bezpečnostní obuv
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- fyzickou zdatnost
- platný průkaz VZV NENÍ podmínkou, jen výhodou
- spolehlivost
Mám zájem o Skladník ve spediční firmě-až 23.000 Kč/m,noční směny

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Hradec Králové
Telefon:
777 587 006