20 let na českém trhu

Práce na dobu neurčitou - až 28.000 Kč, jen 2 směny

Místo práce:
Stod
Platové ohodnocení:
26 000 - 28 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte stabilní práci v příjemném rodinném prostředí? Chcete mít víkendy volné a pracovat jen na 2 směny v týdnu? Pak hledáme právě Vás. Hledáme pečlivé a šikovné pracovníky do výroby. Není třeba žádná praxe, vše Vás rádi naučíme. NEJEDNÁ se o agenturní zaměstnávání, nástup je přímo do kmenového stavu zaměstnanců společnosti. Pracovní smlouvu dostanete ihned od počátku na dobu neurčitou a navíc získáte spoustu zajímavých benefitů - od stravenek přes cafetérii až po 13. a 14. plat.

Místo výkonu práce je ve Stodu.

Práce jen na ranní (06:00 – 14:00) a odpolední směny (14:00 – 22:00), které se střídají po týdnu.

Nástup možný ihned, případně dohodou.

Náplň práce:
- obsluha řezací linky na sklo nebo na výrobu izolačních skel
- manipulace se sklem
- stabilní práci na hlavní pracovní poměr (ihned na dobu neurčitou!) přímo ve Stodu
- průměrnou měsíční mzdu až 28.000 Kč
- možnost výplaty 13. a 14. mzdy
- stravenky v hodnotě 100 Kč (zaměstnanec platí jen 1 Kč!)
- 5 týdnů dovolené
- benefitní systém na sport, kulturu, vzdělávání a rekreaci 4.600 Kč ročně
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- dvousměnný provoz od pondělí do pátku (jen ranní a odpolední směny)
- práci v malé firmě s rodinnou atmosférou, moderní zázemí, přátelský kolektiv
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- plnoletost
- manuální zručnost, zodpovědnost
- uživatelskou znalost práce na PC

Mám zájem o Práce na dobu neurčitou - až 28.000 Kč, jen 2 směny

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Plzeň
Telefon:
731 171 476