20 let na českém trhu

Fajn práce s dárkovými předměty,až 30 000 Kč-2 směny

Místo práce:
Praha
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte práci v příjemném a moderním prostředí? Pro našeho významného klienta právě hledáme nové kolegy /kolegyně do skladu obalových materiálů. Práce je v čistém prostředí a pouze na dvě směny. Nabízíme různorodou práci ve dvousměnném provozu s volnými víkendy (PO-PÁ 6:00-14:15 14:15-22:30). Nejedná se o e-shop! Mnoho benefitů a také týden dovolené navíc!

Nástup je možný ihned.

Místo výkonu: Říčany-Jažlovice, DOPRAVA ZDARMA z Opatova i z Říčan
- měsíční mzdu ve výši až 30.000 Kč
- náborový příspěvek 12.000 Kč
- 5 týdnů dovolené
- dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
- DVOUSMĚNNÝ provoz a volné víkendy
- moderní a čisté prac. prostředí
- stravenky ve výši 105 Kč od 1. dne
- svozovou dopravu ZDARMA ze stanice metra Opatov a z Říčan
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost
- čistý trestní rejstřík
- ochotu práce na 2 směny (6:00–14:15; 14:15–22:30)
- věk 18+
Mám zájem o Fajn práce s dárkovými předměty,až 30 000 Kč-2 směny

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Praha 4
Telefon:
731 682 276