20 let na českém trhu

Pracovník/ce ve výrobě či skladu - dvousměnný provoz

Místo práce:
Pardubice
Platové ohodnocení:
15 000 - 18 800 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro známou společnost sídlící v Černé za Bory hledáme nové pracovníky do skladu či do výroby. Práce probíhá ve 2 směnném provozu – ranní a odpolední směny. Práce je vhodná pro muže i ženy.

Náplň práce ve výrobě: manipulační úkony při potisku klávesnic a následná vizuální kontrola hotového výrobku.
Náplň práce ve skladu: příjem a výdej zboží, skladování a manipulace s výrobky, účast na inventurách.
- mzdu až 18 800 Kč/měsíc
- nadstandardní příplatky za práci o víkendu
- extra bonusy ke mzdě
- stravenky v hodnotě 80 Kč již od první směny
- dobrou dostupnost na pracoviště (cca 10 min. pěšky od zastávky MHD)
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- spolehlivost
- trestní bezúhonnost
- plnoletost
Mám zájem o Pracovník/ce ve výrobě či skladu - dvousměnný provoz

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Pardubice
Telefon:
777 587 011