20 let na českém trhu

Vedoucí výroby -super mzda,13.a 14. plat,bonusy, auto

Místo práce:
Plzeň
Platové ohodnocení:
50 000 - 60 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáme dynamickou osobnost se zkušeností s vedením výroby a manažerskými dovednostmi do stabilní, mezinárodní firmy. Nabízíme pestrou a velmi dobře placenou práci s pevnou pracovní dobou 8 – 16:30h. Vaše ohodnocení se skládá i z řady dalších bonusů, příplatků a prémií, které firma poskytuje. Rovněž nabízíme možnost kariérního postupu v rámci společnosti. Na oplátku očekáváme perfektní organizační dovednosti, schopnost vést lidi, preciznost, systematičnost a zájem o další vzdělávání.

Náplň práce:
- plánování, řízení a koordinace výroby a zajišťování stanovených úkolů
- odpovědnost za přidělování pracovních úkolů, plnění denní produkce a zvyšování kvality výrobků
- zajišťování vybavení dílen a jejich průběžná kontrola
- vedení, motivování a hodnocení pracovního výkonu podřízených zaměstnanců
- příprava podkladů pro mzdy a kontrola docházky
- kontrolování dodržování bezpečnostních, protipožárních a hygienických předpisů a předpisů souvisejících s výkonem práce svých podřízených
- řešení problémových situací, přijímání a realizace nápravných opatření k jejich odstranění

- stabilní a dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce
- 13. a 14. plat
- roční bonusy a příplatky
- pravidelné navyšování mzdy
- možnost kariérního postupu
- služební vůz dle vlastního výběru i k soukromým účelům
- mobilní telefon i k soukromým účelům
- 5 týdnů dovolené
- příspěvky na sport, kulturu, vzdělávání a rekreaci
- životní, důchodové a kapitálové připojištění
- moderní, příjemné a čisté pracovní zázemí
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- zájem o další vzdělávání
- SŠ nebo VŠ v technickém oboru
- zkušenosti s vedením výroby
- pokročilou znalost MS Office
- schopnost komunikovat v angličtině (střední úroveň)
- ŘP/B
- výborné organizační schopnosti
- schopnost vést tým a rozhodovat

Mám zájem o Vedoucí výroby -super mzda,13.a 14. plat,bonusy, auto

Kontaktní osoba:
Jan Turek
Telefon:
608353313