20 let na českém trhu

Pohodová práce ve výrobě, super prémie, bonusy

Místo práce:
Bruntál
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Přímo do kmenového stavu zaměstnanců významné společnosti, která je světovým lídrem ve výrobě a distribuci minerálních solí pro farmaceutický a potravinářský průmysl, hledáme šikovné pracovníky do výroby, praxe ani kvalifikace není potřeba! Nabízíme motivující mzdové ohodnocení a nadstandardní příplatky a prémie, velké množství bonusů vč. příspěvku na dopravu a týdne dovolené navíc. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže (fyzická náročnost).

Náplň práce:
- obsluha výrobního zařízení
- základní obsluha PC
- zajímavou mzdu cca 22.000 Kč, poté výhledově možnost růstu mzdy až na 27.500 Kč/měsíc
- roční prémie 8000 Kč navíc ke mzdě
- možnost čtvrtletních prémií 5000 - 8000 Kč navíc ke mzdě
- nadstandardní příplatky
- hlavní pracovní poměr přímo v kmenovém stavu zaměstnanců
- smlouvu na dobu neurčitou hned po zapracování
- stravenky ve výši 80 Kč
- příspěvky na dopravné do zaměstnání až 4500 Kč/rok
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na volnočasové aktivity
- vitamíny, iontové nápoje zdarma
- vzdělávací kurzy
- možnost zvýhodněného ubytování
- možnost kariérního růstu
- firemní akce
- možnost jeřábnických zkoušek

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- ochotu práce ve směnném provozu
Kontaktní formulář
Mám zájem o Pohodová práce ve výrobě, super prémie, bonusy

Kontaktní osoba:
Šárka Fenclová
Telefon:
603 862 503