20 let na českém trhu

Fajn práce s čokoládou pro každého - balení a třídění

Místo práce:
Olomouc
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte hlavní pracovní poměr a máte základní znalosti práce na počítači? Jste manuálně zruční a spolehliví? Nevadí Vám práce ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu? Potom hledáme právě Vás – šikovné uchazeče na klíčové pozice ve výrobě! S nástupem ihned nabízíme hlavní pracovní poměr ve známém potravinářském závodu v Olomouci. Práce je vhodná pro muže i ženy, vzdělání ani předchozí zkušenosti nehrají roli. Náplní práce je obsluha výrobní linky a manipulace se surovinami a s výrobky. Vše Vás naučíme!

- Zajímavou mzdu (fixní část a nadstandartní příplatky)
- Hlavní pracovní poměr s dlouhodobou perspektivou
- 5 týdnů dovolené
- Dotované stravování
- Pracovní oblečení
- Zaučení na danou pozici
- Pravidelný výplatní termín
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- základní znalost práce na pc
- potravinářský průkaz
- spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost
Mám zájem o Fajn práce s čokoládou pro každého - balení a třídění

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Olomouc
Telefon:
778 760 979