20 let na českém trhu

Zajímavá práce ve skladu - i bez praxe - bonusy navíc

Místo práce:
Pardubice
Platové ohodnocení:
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro mezinárodní společnost, která působí v oblasti zpracování hutního materiálu, hledáme nové pracovníky do týmu. Nepotřebujete praxi ani vzdělání, vše vás naučíme a podstoupíte důkladné oborné školení, po kterém vám bude navýšena mzda. Pracuje se v třísměnném provozu. Místo výkonu práce je v Pardubičkách, kam se jednoduše dostanete autobusem MHD ze zastávky Pardubice – autobusové nádraží.

Náplň práce:
Po zaškolení, bude vaší náplní práce jednoduchá manipulace se zbožím.
Práce je svým charakterem vhodná spíše pro muže.
- mzdu až 24 500 Kč
- po zapracování navýšení mzdy
- nadstandardní příplatky
- stravenky již od prvního dne nástupu
- odborné zaškolení
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- spolehlivost
- fyzickou zdatnost
- trestní bezúhonnost
Mám zájem o Zajímavá práce ve skladu - i bez praxe - bonusy navíc

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Pardubice
Telefon:
777 587 011