20 let na českém trhu

Jednoduchá a pohodová práce - až 115 Kč/h

Místo práce:
Opava
Platové ohodnocení:
100 - 115 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte práci na hlavní pracovní poměr? Jste manuálně zruční? Hledáte nové pracovní zkušenosti?

Pak právě Vám nabízíme práci ve společnosti s dlouholetou tradicí a s přátelským kolektivem. Obsazovaná pozice je vhodná téměř pro každého, a to i bez praxe.
Pracoviště se nachází v Opavě - Kylešovicích a je dobře dostupné MHD.

Nástup je možný ihned. Náplň práce zahrnuje jednoduché úkony - vylupování papírových výseků, skládání krabiček, obsluha jednoduchých strojů - podávání sešitů do stroje na sešití, doplňování materiálu do stroje.

Jedná se o dlouhodobou práci s možností stabilního příjmu.
- práci ve stabilní, uchazeči žádané společnosti
- mzdu 100 Kč/hod. + prémie
- příplatky dle Zákoníku práce
- pravidelný výplatní termín
- práci na hlavní pracovní poměr
- práce v nepřetržitém provoze 12 hodinové směny krátký/dlouhý týden
- možnost dlouhodobé spolupráce
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- pracovitost, spolehlivost
- dochvilnost
- ochotu pracovat v nepřetržitém provoze
- věk nad 18 let
Kontaktní formulář
Mám zájem o Jednoduchá a pohodová práce - až 115 Kč/h

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Ostrava
Telefon:
777 587 003