20 let na českém trhu

Stabilní nenáročná práce přímo v centru Břeclavi

Místo práce:
Břeclav
Platové ohodnocení:
17 000 - 20 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte zaměstnání v čistém prostředí? Nevyhovuje Vám fyzicky náročná práce? Rádi byste měli tolik volných dnů jako těch pracovních? Chcete odcházet z práce s čistou hlavou? Neváhejte nás kontaktovat.

Pro našeho váženého klienta, českého výrobce potravinářských výrobků s významným postavením na evropském trhu, hledáme šikovné uchazeče na pomocné práce ve výrobě a balení. Práce je organizovaná do nepřetržitého režimu (střídání směn: denní 6:00-18:00, noční 18:00-6:00, 2 dny volna). Předchozí pracovní zkušenosti nevyžadujeme. Není třeba se ničeho obávat, pro všechny je připraveno řádné zaškolení na danou pozici. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- kontrola kvality vyráběných produktů
- pomocné práce při dokončování výroby
- obsluha balící linky
- jednoduchá papírová dokumentace
- Mzdové ohodnocení až 20.000 Kč/měsíc
- Motivující systém odměňování (výkonnostní bonus, prémie za odvedenou kvalitu práce)
- Stravenky v nominální hodnotě 120 Kč
- Vysoká možnost přechodu do kmenového stavu společnosti
- Občerstvení na pracovišti za zvýhodněné ceny
- Čerpání sick days
- Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
- Poskytnutí pracovních pomůcek
- Možný karierní postup
- Firemní akce
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
- Potravinářský průkaz
- Manuální zručnost, spolehlivost
Mám zájem o Stabilní nenáročná práce přímo v centru Břeclavi

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Brno
Telefon:
731 198 782