20 let na českém trhu

Fajn práce pro každého - ranní směna, super benefity

Místo práce:
Kladno
Platové ohodnocení:
22 000 - 23 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Chcete pracovat v moderním pracovním prostředí a hledáte práci pouze na ranní směnu? Nabízíme Vám zajímavou práci, pro kterou nepotřebujete žádnou speciální praxi nebo vzdělání. Vše Vás rádi naučíme. Náplní práce je čištění, údržba a jednoduchá oprava mobilních telefonů.

Pracoviště se nachází ve městě Stochov, tam i zpět Vás doveze svozový autobus.
Autobus vyjíždí z měst Kladno a Rakovník, po cestě staví v různých vesnicích a městech. Rozpis zastávek Vám rádi poskytneme.
- práce na stále ranní směně ( 6:00-14:15 )
- zajímavé platové ohodnocení
- bonusy a osobní ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování v kantýně ( vaří Kluci v akci )
- svozová doprava z Kladna a Rakovníka
- 13. plat
- firemní akce
- po roce výhodný firemní tarif pro 5 čísel
- příspěvek na penzijní připojištění
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- trestní bezúhonnost
- základní znalost Aj
- širší povědomí o elektronice
Mám zájem o Fajn práce pro každého - ranní směna, super benefity

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Kladno
Telefon:
775 587 005