20 let na českém trhu

Stabilní práce pro každého- doprava zdarma

Místo práce:
Brno
Platové ohodnocení:
22 000 - 23 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Pro pobočku irské výrobní společnosti hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr na pozici operátora výroby plastových dílů a součástí pro automobilový průmysl. Společnost se nachází v CTParku v Modřicích (zajištěna doprava zdarma z centra Brna) a práce je vykonávána v nepřetržitém provozu ve dvanáctihodinových směnách – režim krátký a dlouhý týden. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- dokončovací práce ve výrobě plastových dílů
- opracovávání a ořezávání výrobků
- obsluha lisovacího stroje
- odebírání hotových výrobků
- příprava k distribuci – kompletace a balení
- nástupní mzdu ve výši až 22.000 Kč /měsíc (mzda se skládá ze základní mzdy 19.000 Kč + osobního ohodnocení 1.500 Kč + příplatků)
- po 3 měsících navýšení základní hrubé mzdy o 1 000 Kč
- po 6 měsících přechod do kmenového stavu společnosti
- až 4 dny volna navíc
- práci v silné a stabilní společnosti
- stravenky v hodnotě 90 Kč + možnost dotovaného stravování
- místo výkonu práce CTPark Modřice (doprava zdarma z centra Brna)
- přátelský kolektiv a pravidelné firemní akce
- nástup možný ihned
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- čistý trestní rejstřík
- ochotu pracovat ve stoje v nepřetržitém provozu
- fyzickou zdatnost a manuální zručnost
Kontaktní formulář
Mám zájem o Stabilní práce pro každého- doprava zdarma

Kontaktní osoba:
Personální konzultantka Brno
Telefon:
731 134 017