20 let na českém trhu

Fajn brigáda - směny dle Vašeho volna - 105 Kč/h

Místo práce:
Poděbrady
Platové ohodnocení:
105 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Pro našeho klienta, obchodní řetězec, a jeho pobočku - prodejnu v Poděbradech, hledáme vhodné brigádníky a brigádnice na doplňování. UCHAZEČ SI MŮŽE SÁM VYBRAT O JAKÉ SMĚNY V TÝDNU MÁ ZÁJEM. Nástup je možný ihned, nebo dle domluvy.

- práci na dohodu o pracovní činnosti
- možnost dlouhodobé spolupráce
- mzda je 105 Kč za každou odpracovanou hodinu
- příjemné pracovní prostředí
- v případě zájmu je možno vyzkoušet si i jiné pozice
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- spolehlivost a manuální zručnost
- trestní bezúhonnost, platný potravinářský průkaz
- min. 18 let
Mám zájem o Fajn brigáda - směny dle Vašeho volna - 105 Kč/h

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Kolín
Telefon:
775 587 003