20 let na českém trhu

Fajn práce montéra i bez praxe, ranní směny, benefity

Místo práce:
Hodonín
Platové ohodnocení:
23 000 - 30 000 Kč
Plný úvazek
popis pracovní pozice
Hledáte práci v silné, stabilní společnosti? Chcete pracovat v moderním a přátelském prostředí? Máme tady práci přímo pro Vás! Pro významnou mezinárodní společnost, která se zabývá výrobou výtahů, eskalátorů a pohyblivých chodníků, hledáme pracovníky do výroby. Místo výkonu práce je asi 10 minut chůze z centra Břeclavi. Praxi mít nemusíte, vše Vás rádi naučí, pokud máte praxi, je možnost nastoupit na kvalifikovanější pozici.

Náplň práce:
Po zaškolení, budete mít na starosti montáž a servis výrobků. Nemusíte se bát, vše Vás rádi naučíme. Montážní práce probíhají přímo ve výrobě a nemusíte tudíž jezdit na žádné služební cesty.
- zajímavé mzdové ohodnocení, dle pracovní pozice
- 10 000 Kč za doporučení nového pracovníka
- nadstandardní počet dnů dovolené
- možnost práce i v jednosměnném provozu (od 06:00 do 14:00)
- příspěvek na stravování
- možnost zvýhodněného ubytování za 3 500 Kč/měsíc
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- ochotu učit se novým věcem
Mám zájem o Fajn práce montéra i bez praxe, ranní směny, benefity

Kontaktní osoba:
Eva Březinová
Telefon:
603 862 503