20 let na českém trhu

Hosteska/promotér v hobbymarketu - 110 Kč/hod

Místo práce:
Kolín
Platové ohodnocení:
110 Kč
Pracovní poměr:
Brigáda
popis pracovní pozice
Chcete si přivydělat na pohodové brigádě v příjemném kolektivu a rádi komunikujete s lidmi? Hledáte brigádu na dlouhodobou spolupráci?

Právě pro Tebe je tady tato brigáda na dlouhodobou a flexibilní spolupráci! Hledáme vhodné brigádníky, kteří mají příjemné vystupování a nebojí se oslovit zákazníky. Brigáda probíhá v příjemném prostředí hobbymarketu.

Na výběr jsou směny po celý týden (pondělí až neděle) vždy od 10:00 do 18:00. Nástup je možná ihned!

Náplň práce:
- oslovení a uvítání nových zákazníků
- nasměrování zákazníků na správné oddělení

- dlouhodobou spolupráci
- mzdové ohodnocení 110 Kč/hod
- možnost volby směn dle vašich časových možností!
- pravidelný výplatní termín
- práci v příjemném a klidném prostředí
- dobrou dostupnost MHD
- nástup možný ihned
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE
- příjemný vzhled a vystupování
- komunikativnost
- plnoletost
Kontaktní formulář
Mám zájem o Hosteska/promotér v hobbymarketu - 110 Kč/hod

Kontaktní osoba:
Konzultantka pobočky Kolín
Telefon:
775 587 003